Znojemské historické vinobraní - Česká republika

Znojemské historické vinobraní

Česká republika

, HotelZnojemské historické vinobraní

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Prague - transparent 14°C


Popis
Slavnost, která připomíná historii královského města.
Návštěvníci přijíždějí do Znojma nejen za vínem a burčákem, ale také za výborným kulturním programem. Hlavní postavou vinobraní je Jan Lucemburský. Ten přijíždí s chotí a dvořany ve slavném průvodu. Návštěvníky čeká originální program.
Ubytování
penzion ležící na břehu Vranovské přehrady.
Program
1.den: odjezd v ranních hodinách, přesun na jižní Moravu. JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU – barokní zámek patří mezi nejmohutnější stavby v Evropě, možnost prohlídky. ROZHLEDNA ANIČKA – křížová cesta, vyhlídka. JEVIŠOVICE – městská památková zóna, zámek. BOSKOVŠTEJN – tvrz, muzeum jízdních kol. VRANOVSKÁ PŘEHRADA – rekreační oblast s mnoha památkami.
2.den: VR. PŘEHRADA (HRÁZ) – vycházka na vyhlídku. VRANOV NAD DYJÍ – dominantou městečka je mohutný zámek, který byl vybudován na vysoké skále. Možnost prohlídky. ČÍŽOV – pohraniční zátarasy. HRADIŠTĚ – klášter, vyhlídka. ZNOJMO – historické památky, svérázná vinařská oblast. Odpoledne pobyt na historickém vinobraní.
3.den: CORNŠTEJN – romantická zřícenina hradu s vyhlídkou. BÍTOV – jeden z našich nejstarších hradů, vyhlídky na přehradu, možnost prohlídky. ROZHLEDNA RUMBURAK – nová rozhledna s pěkným výhledem. MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – dominantou města je chrám sv. Jiljí, zámek, kaple sv. Michala.
Stravování
snídaně.
Slevy
I.
a) DĚTSKÁ - slevu ve výši 10% ze základní ceny, nejvýše 1 000,- Kč, poskytujeme dětem do 15 let. V případě, že i obchodní partner (například ubytovatel) poskytne slevu, může CK přiznat slevu vyšší.
b) DĚTSKÁ - slevu ve výši 30% ze základní ceny poskytujeme dětem a juniorům do 21 let při účasti dvou dospělých osob.
c) SPHERE CARD - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme držitelům věrnostní karty Sphere card. Je nutné předložit kartu nebo zaslat její fotokopii.
d) KČT - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme členům Klubu českých turistů. Je nutné předložit kartu Členský průkaz nebo zaslat její fotokopii.
e) STUDENTSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme juniorům do 21 let, studentům do 26 let po předložení průkazu.
f) VĚRNOSTNÍ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme klientům, kteří se v období 2013 - 2016 zúčastnili alespoň tří vícedenních zájezdů s naší cestovní kanceláří. Tato zlevněná cena je uvedena za cenou základní (za lomítkem) Klienti, kteří uplatňují nárok na tuto slevu, musí ve smlouvě o zájezdu uvést název (nebo alespoň cílovou zemi) a rok nejméně tří zájezdů, kterých se zúčastnili v posledních čtyřech letech. Sleva se neposkytuje spolucestujícím nebo rodinným příslušníkům, kteří na ni nemají nárok.
g) SOKOLSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům České obce sokolské. Je nutné předložit členský průkaz nebo zaslat jeho fotokopii.
h) SKUPINOVÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme skupinám nad 6 osob.
i) SENIORSKÁ - slevu ve výši 2% ze základní ceny poskytujeme seniorům nad 60 let.
OZP - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme pojištěncům oborové zdravotní pojišťovny. Je nutné předložit kartu pojištěnce nebo zaslat její fotokopii.
Jednotlivé slevy nelze slučovat. Je nutné využít tu, která je pro klienta výhodnější. Slevy se nepočítají z doplatků - například z pojištění nebo stravování.
II.
Slevu 100,- Kč poskytujeme za včasný nákup, tj. při podání smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku (dle Všeobecných podmínek cestovní kanceláře) více než 3 měsíce před jeho konáním u zájezdů s cenou vyšší než 4 000,- Kč.
Tuto slevu lze sloučit s případnou slevou v bodě I.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.