Zahrady v Tullnu - krása květin a plavba lodí malebným Wachau, Rakousko, 9.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 16-109

Zahrady v Tullnu - krása květin a plavba lodí malebným Wachau

Rakousko

Tulln a Wachau/Die Garten Tulln, HotelZahrady v Tullnu - krása květin a plavba lodí malebným Wachau

Termín:

9.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
710 Kč ()Odjezd z: Strakonice, při min. počtu 10 os. Blatná, Horažďovice

 

Zahrady v Tullnu - krása květin a plavba lodí malebným Wachau

 

Termín: sobota 9. června 2018

Odjezd: v 6:30 hodin - parkoviště Lidl Strakonice

Program:

První zastávkou budou "Die Garten Tulln" - první stálá ekologická zahradní výstava v Rakousku. S více než 60 zahradami, založenými v souladu s ekologickými kritérii jsou zahrady v Tullnu zdrojem nápadů pro amatérské zahrádkáře i místem pro milovníky přírody či pro rodiny s dětmi. Kromě zahrad zde byly vybudovány restaurace a konferenční prostory. Největší stavbou je 30 metrů vysoká rozhledna v korunách stromů, na kterou může návštěvník vystoupat pěšky nebo výtahem. K dispozici je půjčovna loděk pro okružní plavby lužní krajinou, zahradnická prodejna, infocentrum nebo přírodní, dobrodružné hřiště pro děti, které povzbuzuje děti k hraní a výzkumu.

V odpoledních hodinách pak přejedeme do Kremsu a odtud poplujeme lodí po Dunaji malebným údolím Wachau do historického vinařského městečka Spitz an der Donau.

Návrat ve večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena.

Cena 710,-Kč

Zahrnuje: dopravu, průvodce, doprovodné tiskové materiály, malé občerstvení během cesty. 

Neobsahuje: vstupné a jízdné lodí ve výši 25 EUR, eventuální další vstupy a pojištění pro cesty do zahraničí - na přání zajistíme v naší kanceláři.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK