Výlet lodí v Bavorsku přírodou i historií, Německo, 2.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 25-64

Výlet lodí v Bavorsku přírodou i historií

Německo

Regensburg/Regensburg, Hotel starVýlet lodí v Bavorsku přírodou i historií

Termín:

2.6.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
750 Kč ()Odjezd z: Strakonice, od 10 osob Blatná a Horažďovice - s příplatkem

Výlet lodí v Bavorsku přírodou i historií

 oblast Regensburg – Kelheim

  • Wallhala
  • Befreiungshalle
  • ke klášteru Weltenburg
  • plavba lodí divokou soutěskou Dunaje

  • příjemná procházka starobylým Regensburgem 

 

Program:

Odjezd v 5:00 ze Strakonic z parkoviště Lidl (možnost parkování u zimního nebo plaveckého stadionu Na Křemelce), cesta přes Regensburg do Kelheimu, dopoledne vyhlídková plavba lodí proti proudu Dunaje (asi 40 minut) nádhernými scenériemi vápencové soutěsky ke klášteru Weltenburg, který je položen do krásné zákruty Dunaje, zde si prohlédneme nádvoří kláštera a pivovaru – můžeme posedět na nádvoří u místního piva. Zpáteční jízda lodí (trvá asi 20 minut), po přistání vystoupáme k monumentální stavbě v antickém stylu, tzv. Befreiungshalle – vyhlídka do kraje a na řeku, po které jsme jeli. Přejedeme k Wallhale – oslavné německé stavbě v pseudoantickém stylu, postavené na skalním ostrohu vysoko nad Dunajem. Poté nás čeká krátký přejezd a odpolední zastávka v historickém centru Regensburgu, kde uděláme krátkou společnou procházku – staré město, nejstarší kamenný most ve střední Evropě, římská brána Porta praetoria, solnice, pěší zóna, starobylý dóm Sv. Petra – nejvýznamnější gotická stavba Německa, individuální volno, nákupy.

 

Návrat v pozdních večerních hodinách v závislosti na dopravní situaci, klimatických podmínkách, počtu a délce zastávek. Změna vyhrazena.

Cena:  750,- Kč

Služby v ceně:

Doprava, průvodce během cesty, drobné občerstvení cestou, platba obratové daně v Německu, doprovodné obrazové materiály, zákonné pojištění organizátora zájezdu.

Cena neobsahuje:

komplexní cestovní pojištění účastníků, jízdné lodí a event. vstupy (cca 20,- EUR). 

Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je , IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK