Vyhledávání zájezdu
Vltava - Česká republika - Západočeské lázně - Mariánské Lázně


Vltava

Počet termínů:

9 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Vltava
Ubytování
Jedno- a dvoulůžkové pokoje Komfort - sprcha, televize, telefon, Wi-fi internet, minibar, sejf, fén, župan, výhled do lesa.
Poloha
Spa hotel Vltava se nachází v klidné části města s krásným výhledem na panorama lázní. V blízkosti se rozprostírá lesopark s množstvím vyhlídkových tras a míst ideálních pro pěší i cykloturistiku.
Středisko
Mariánské Lázně
Vybavení
Restaurace Regina, lobby bar, letní terasa. Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře. Wellness & Beauty - bazén s vířivými proudy, whirlpool, sauna, fitness. Za poplatek koupele, masáže.
Stravování
Dle programu - snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované, salátový bufet.
Nabídka programů
MINIRELAX 2 noci, polopenze program: minerální pitná kúra, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2. MINIKÚRA 3 až 6 nocí, polopenze program: 2 léčebné procedury denně z určeného výběru procedur, minerální pitná kúra. DNY RELAXACE 7 nocí, polopenze program: lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečná lékařská zpráva, 2x denně vitamínový nápoj, minerální pitná kúra, 1x aqua gymnastika, 1x reflexní masáž chodidel, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x masážní suché lůžko - hydrojet, 2x parafínové ošetření rukou, 1x elektroterapie, 2x inhalace. BONUS u každého pobytu: Nápoj na uvítanou, každodenní volný vstup do hotelových bazénů a saun. Pravidelné hudební večery v hotelech. Přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu. Výlety a vycházky městem s průvodcem.
Informace
Vlak i bus - st. Mariánské Lázně, dále MHD, trolejbus č. 5 (všední dny) nebo č. 7 (so, ne, svátky) výstupní stanice Pošta a cca 3 minuty pěšky. Parkování v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek, bez předchozí rezervace Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.