Vinobraní ve Velkých Pavlovicích - Česká republika - Pálava

Vinobraní ve Velkých Pavlovicích

Česká republika » Pálava

, HotelVinobraní ve Velkých Pavlovicích

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ZA VINAŘI DO FRANCIE
Popis
S naší cestovní kanceláří máte možnost seznámit se s kouzelnou přírodou a památkami Burgundska, Alsaska a Champagne. Navštívíte jedny z nejslavnějších oblastí slavných vín. Díky široké škále, kvalitě a dobré pověsti se stala vína z těchto oblastí předními vzory po celém světě. Poznáte starobylá městečka s dlážděnými ulicemi, středověkými hrázděnými domy a renesančními kašnami.
Ubytování
hotel ETAP, dvoulůžkové pokoje.
Program
1. den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Přesun přes Německo do Francie. ŠTRASBURK – krátká večerní procházka kolem proslavené katedrály a pitoreskními uličkami ve čtvrti Petie France (Malá Francie).
2. den: ROUTE DU VIN (CESTA VÍNA) * zastávky na této atraktivní cestě. OBERNAI – zajímavá zvonice. DAMBACH-LA-VILLE – středověké městečko, hrázděné domy. RIBEAUVILLÉ – klikaté uličky lemují domy řemeslníků a vinařů, vycházka vinicemi na zříceninu hradu. RIQUEWIHR – nejkrásnější obec na vinné cestě a také jedno z nejnavštěvovanějších měst ve Francii. Pokladnice středověkých a renesančních domů. COLMAR – nejzachovalejší město v Alsasku, zajímavá je čtvrť Malé Benátky, hrázděné domy. EGUISHEIM – pozoruhodné městečko s hradbami. Kouzelné středověké městečko, ochutnávka alsaských vín a také alsaského sýru münster.
3. den: BESANCON – katedrála St. Jean s výjimečným orlojem. BEAUNE – překrásné historické městečko ve vinné oblasti Burgundska, návštěva středověké nemocnice, v programu je rovněž degustace pěti nejznámějších burgundských vín. COTE D´OR (BURGUNDSKÁ CESTA VINIC) - cesta po A 74 vinicemi nejlepšího hroznového vína. DIJON – centrum vyniká nádhernou architekturou, palác Burgundských vévodů, katedrála Notre Dame a kostel St. Michel. CHABLIS – proslulá vinařská vesnice.
4. den: AUXERRE – středověké město, slavná katedrála sv. Štěpána. SENS – jedna z nejstarších katedrál sv. Štěpána. TROYES – katedrála, kostely, basilika sv. Urbana, hrázděné domy. VINICE KRAJE CHAMPAGNE – průjezd vinicemi. THIERRY – zámek, kde pobýval spisovatel Beaumarchais (Lazebník sevillský, Figarova svatba).
5. den: REMEŠ – slavná katedrála Notre-Dame, ve které byli po staletí korunováni francouzští králové, basilika St. Rémi a samozřejmě šampaňské – návštěva jednoho ze sklepů. EPERNAY – vinařské středisko, možnost degustace. CHALONS EN CHAMPAGNE – bohatá minulost města, hrázděné domy se zrcadlí ve vodní hladině kanálů. Noční přesun přes Německo.
6. den: návrat v poledních hodinách.
Stravování
možnost dokoupení snídaní za 400,- Kč.
Slevy
I.
a) DĚTSKÁ - slevu ve výši 10% ze základní ceny, nejvýše 1 000,- Kč, poskytujeme dětem do 15 let. V případě, že i obchodní partner (například ubytovatel) poskytne slevu, může CK přiznat slevu vyšší.
b) DĚTSKÁ - slevu ve výši 30% ze základní ceny poskytujeme dětem a juniorům do 21 let při účasti dvou dospělých osob.
c) SPHERE CARD - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme držitelům věrnostní karty Sphere card. Je nutné předložit kartu nebo zaslat její fotokopii.
d) KČT - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme členům Klubu českých turistů. Je nutné předložit kartu Členský průkaz nebo zaslat její fotokopii.
e) STUDENTSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme juniorům do 21 let, studentům do 26 let po předložení průkazu.
f) VĚRNOSTNÍ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme klientům, kteří se v období 2013 - 2016 zúčastnili alespoň tří vícedenních zájezdů s naší cestovní kanceláří. Tato zlevněná cena je uvedena za cenou základní (za lomítkem) Klienti, kteří uplatňují nárok na tuto slevu, musí ve smlouvě o zájezdu uvést název (nebo alespoň cílovou zemi) a rok nejméně tří zájezdů, kterých se zúčastnili v posledních čtyřech letech. Sleva se neposkytuje spolucestujícím nebo rodinným příslušníkům, kteří na ni nemají nárok.
g) SOKOLSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům České obce sokolské. Je nutné předložit členský průkaz nebo zaslat jeho fotokopii.
h) SKUPINOVÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme skupinám nad 6 osob.
i) SENIORSKÁ - slevu ve výši 2% ze základní ceny poskytujeme seniorům nad 60 let.
OZP - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme pojištěncům oborové zdravotní pojišťovny. Je nutné předložit kartu pojištěnce nebo zaslat její fotokopii.
Jednotlivé slevy nelze slučovat. Je nutné využít tu, která je pro klienta výhodnější. Slevy se nepočítají z doplatků - například z pojištění nebo stravování.
II.
Slevu 100,- Kč poskytujeme za včasný nákup, tj. při podání smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku (dle Všeobecných podmínek cestovní kanceláře) více než 3 měsíce před jeho konáním u zájezdů s cenou vyšší než 4 000,- Kč.
Tuto slevu lze sloučit s případnou slevou v bodě I.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.