Vánoce ve sklárně Joska Kristall a lesní vánoční trh Maibrunn, Německo, 16.12.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 16-101

Vánoce ve sklárně Joska Kristall a lesní vánoční trh Maibrunn

Německo

Bodenmais/Bodenmais, HotelVánoce ve sklárně Joska Kristall a lesní vánoční trh Maibrunn

Termín:

16.12.2017 - 16.12.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
560 Kč ()Odjezd z: Strakonice, při min. počtu 10 os. Blatná, Horažďovice

Vánoce ve sklárně Joska Kristall a lesní vánoční trh Maibrunn

Pojeďte se pokochat krásou skla, zručností sklářů, nakoupit poslední vánoční dárky a obdivovat největší skleněný vánoční strom na světě.

 

Termín: sobota 16. prosince 2017

Odjezd: v 8:00 ze Strakonic – parkoviště Lidl

            další odjezdová místa na dotaz v CK

 

V zážitkovém světě sklárny JOSKA Kristall v Bodenmaisu můžete přihlížet tomu, jak zruční skláři vyrábějí křehké skleničky, ozdoby nebo poháry. Na ploše více než 70.000 m2 lze v "ráji skla" JOSKA obdivovat sklo ve všech jeho podobách - od užitkového skla přes křišťálové lustry, skleněné trofeje pro sportovce a dárkové předměty až po cenné umělecké unikáty.

V době adventu zde můžeme vidět výstavu "Vánoční stromeček na cestě světem" a pokochat se 40 stromečky z celého světa.

A kdo má chuť, může si sám vyfouknout skleněnou kouli a odvézt si domů neobvyklou památku.

V odpoledních hodinách navštívíme vánoční jarmark pod stezkou v korunách stromů v Maibrunnu nedaleko městečka Sankt Englmar. Dýchne na nás kouzlo lesních Vánoc, můžeme se projít kolem romatických stánků nebo vystoupat až do výše 30 m a projít se nad korunami stromů nebo navštívit dům stojící na střeše.

 

Návrat: ve večerních hodinách

Změna vyhrazena.

Cena: 560,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku, obratovou daň v SRN

Cena nezahrnuje:  vstupné 6,50 dospělí/4 EUR děti 7 - 17 let, dům "vzhůru nohama" 2 EUR/os., komplexní pojištění pro cesty do zahraničí, lze na přání zajistit za 34,- Kč/os/den.

 

Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o., pojištěna podle Zák. 159/99 Sb.

 

 

 

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK