Vyhledávání zájezdu
Tropický ostrov, 1-denní - Německo - Berlin-Brandenburg - Berlín

Tropický ostrov, 1-denní

Německo » Berlin-Brandenburg » Berlín

, HotelTropický ostrov, 1-denní

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Park a okolí
Tropical Islands
je okouzlující exotický vodní svět, který leží uprostřed Evropy. Hala vysoká 107 metrů o rozloze 66 000 metrů čtverečních měla sloužit k výrobě vzducholodí. Dnes se zde nachází tropický svět s jedinečnou krajinou plnou zážitků, která je unášena do kouzelného světa džungle. Působivé s originálními stavbami z tropů, které vyprávějí a zvou do vzdálených zemí. Užijete si rozmanité kulinářství a na jevišti zažijete opravdové show. Laguna s jeskyní a vodopádem i obrovské jižní jezero s jedinou písečnou pláží garantují zážitek z koupání v tropech. Tropická krajina se saunou nadchne návštěvníky svou dechberoucí kulisou: Stavby a krajiny, které patří ke světovému kulturnímu dědictví jako Elefantův chrám z Indie, ale také gejzíry a jezera z Waiotapu jsou patrony Tropical Islands, který je jedinečným tropickým rájem zábavy a dovolených pro všechny věkové kategorie. Radost a relaxace 365 dní v roce.

AMAZONIA - NOVINKA 2016: venkovní vodní svět pod širým nebem o rozloze 35.000 metrů čtverečních s nejdelší divokou řekou o délce 250m...

NEJVĚTŠÍ VNITŘNÍ DEŠTNÝ PRALES NA SVĚTĚ: ke zkoumání a objevování Vás zve fascinující prales Tropical Islands o 20.000 stromech, keřích a rostlinách, které pokrývají zemi. Stromové orchideje a úponkovité rostliny se plazí po stromech do výšky 18 metrů. Pěšina dlouhá asi 1km vede podél zelených pamětihodností - od masožravých rostlin až k banánovníkům a keřům s kávovými boby. Most, který překlenuje bažinu, nabízí procházejícím rozmanité výhledy.

JIŽNÍ JEZERO: je veliké asi 3.000 čtverečných metrů (4 olympijské plavecké bazény). Když se vrhnete do přílivu vln, budete omývání 28 stupňů teplou vodou. Nové dětské lázně garantují radost z koupání i pro nejmenší. 200m dlouhá písečná pláž s lehátky Vás vyzývá k uvolnění.

BALI LAGUNA: zažijete čistou romantiku na 1.200 metrech čtverečních a při teplotě vody 32 stupňů. Proudící kanál, skluzavky a whirpool Vás vyzývají k relaxaci. Tam, kde laguna hraničí s deštným pralesem, vytvářejí želvy a vodopád pravou atmosféru džungle.

DĚTSKÝ RÁJ: Dětský svět o velikosti čtyři tisíce čtverečních metrů včetně Clubu Tropino nabízí velké množství zábavy. Obrovská horolezecká konstrukce vyrovnává vlastní ostrov. Dá se tu nádherně lézt a ručkovat. Horolezecký vrchol vypadá jako nějaký vulkán. Po kráteru mohou mrňousové sklouznout dolů. Střílení do pěnových balónků urychluje tlukot dětských srdcí. Až na tisíc pestrých balónků je vystřeleno najednou a to je obrovská legrace. Dalším špičkovým bodem je nový bazén se čluny a loď ahoj. Samozřejmě, že vždy je při tom maskot Urmel a dohromady s mámou Wutz se těší z návštěvy dětí a pózuje rád pro upomínkovou fotku.

CIRCUS TROPICAL: "Cirkus je ve městě". Už po století výrok, který slibuje jedinečnou zábavu. Pestrý cirkus plný lesku konečně přichází a zve Vás do imaginární říše, kde splývá skutečnost s fantazií. Představení "Circus tropical" Vás odvádí do pestrého artistického ráje plného krásy, zábavy a iluzí na jeviště Wayang v tropické vesnici. Tanečníci a artisté ve fantastických kostýmech fascinují svým tancem, akrobatismem a magií.

ZÁŽITKOVÁ GASTRONOMIE: Největší budovou tropické vesnice je tradiční thajský dům. V restauraci Jabarimba očekává hosty zážitková gastronomie, která je jednou z nejlepších - tropické barbecue na Tropical Islands. To Vás odvádí na kulinářskou cestu okolo světa tropickým pásem. Nejjemnější přísady zeleniny, masa, ovoce a dalších jsou kombinovány s marinádou dle vašeho výběru z 8 tropických druhů celkem - od ovocně sladkých k ořechově ostrým. Jídla, která si sami sestavíte, jsou servírována na horkých deskách přesně podle původní tradice barbecue. Neboť pojem Barbecue vytvořili původní obyvatelé haiti, když špíz z masa nedrželi nad otevřeným ohněm, ale u jeho kraj. je to slavnost pro oko labužníka.

WELLNESS/SAUNA (vstup za příplatek 12 Eur): Jedinečná tropická Wellness krajina nabízí parní lázeň ve "Sloním chrámu", který jako by byl dovezen až z Indie. Zde můžete relaxovat v Křišťálovém světě ve třech zákoutích - ametystovém, křišťálovém a růžového křemene. Tyto zákoutí Vás očarují a působí léčivě na tělo i na duši. Třpytivé kameny září do příjemného šera, naplněného párou. Další sauna je celá obložena solnými kameny a uzavřena do atmosféry skalní jeskyně. V bylinkové sauně se pravidelně polévají kameny přes připravené vybrané byliny. Vstupte do místnosti ve tvaru obřího květu a užívejte si květinových esencí. Teplota v této parní lázni je 42-45 ° C při 100% vlhkosti vzduchu. Na rozdíl od tradiční parní lázně, parní lázeň s květy používá tak mírné sálavé teplo. V léčivé bahenní lázni, která je inspirována čedičovou soutěskou Alcantra, si můžete užít blahodárného působení léčivých bahen. Perličkové bazény "Waiotapu" jsou inspirovány zážitky z Nového Zélandu, působí blahodárně na pokožku. Ve wellness centru je nabízena řada masáží, vedle klasických i Ayurveda nebo thajská masáž. Připravena jsou i solária. Saunový svět doplňuje občerstvení v sauna-baru. Odpočívat můžete v mnoha zákoutích s lehátky. Většinou jsou umístěna na písečné pláži. Pro pravou meditaci je připraven Asijský dům, kde uslyšíte zvuky tibetských misek a můžete příjemně relaxovat. První patro je pak určeno pro meditaci v naprostém tichu.
Den 1.
Odjezd v brzkých ranních hodinách, během dopoledne příjezd k areálu. Celodenní pobyt v Tropical Islands s jedinečnou krajinou plnou zážitků, deštným pralesem, romantickými zákoutími, tobogány, dětským klubem a mnohem více. Na jaře 2016 byla nově otevřena venkovní část na ploše 35.000 metrů čtverečních, kde si užijí rodiny s dětmi, milovníci wellness i sportovci. Velkou chloubou je divoká řeka dlouhá 250m. K večeru odjezd zpět, návrat do ČR kolem půlnoci.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.