Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Tyrolska s návštěvou Salcburku a Zugspitze - Rakousko

To nejlepší z Tyrolska s návštěvou Salcburku a Zugspitze

Rakousko

Poznávací zájezdy,To nejlepší z Tyrolska s návštěvou Salcburku a Zugspitze

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Destinace
Rakousko
Hotel
To nejlepší z Tyrolska s návštěvou Salzburku a Zugspitze
1. den:
Noční odjezd z Prahy přes Tábor a České Budějovice do Rakouska a dále kolem Linze, Salzburku a německého Rosenheimu do Jenbachu, odkud nás nejstarší parní zubačka na světě (jízdné není v ceně zájezdu) dopraví k nejkrásnějšímu jezeru Tyrolska Achensee, kde podnikneme, při dobrých časových možnostech, okružní cca 1,15 hod dlouhou jízdu motorovou lodí po nejvýznamnějších místech této lokality (jízdné není v ceně). Po návratu do přístavu pokračujeme autobusem do tyrolské metropole Innsbrucku, kde se nejdříve zastavíme v Olympijském areálu u skokanských můstků (vstupné na můstky není v ceně zájezdu) a dále pokračujeme do městského centra, kde jistě nevynecháme možnost návštěvy pěší zóny se známou Zlatou stříškou, která je symbolem tohoto města, františkánským kostelem s hrobkou císaře Maxmiliána, kolem níž stojí průvod významných evropských vladařů, či chrám sv. Jakuba s nádhernými freskami a oltářním obrazem Madony od Cranacha st. V podvečerních hodinách odjezd do místa ubytování. Nocleh.
2. den:
Po snídani pojedeme přes Seefeld do Německa do Garmisch-Partenkirchenu, odkud, při dobrých časových možnostech, pojedeme ozubnicovou železnicí na nejvyšší vrchol Německa Zugspitze (jízdné není v ceně). Zpět pojedeme lanovkou a autobusem se vracíme k návštěvě samotného Garmisch-Partenkirchenu, kde se zastavíme poblíž olympijské haly a projdeme si pěší zónu, kde se nachází stará lékárna a Neue Martinskirche. Pokračujeme k návštěvě olympijského areálu se skokanskými můstky a poté po asi kilometru pohodlné chůze odtuddojdeme k soutěsce Partnachklamm, kterou během historie vytvarovaly divoké vody. Návrat do místa ubytování, nocleh.
3. den:
Po snídani odjedeme do Salzburku, kdysi považovaného za nejkrásnější město Evropy, nejprve podnikneme orientační procházku s průvodcem, při níž uvidíme zahrady Mirabell, dům rodiny Mozartů, Getreidegasse s rodným domem W.A.Mozarta, salzburský dóm či hřbitov Sv. Petra se známými katakombami. Následující volno lze využít například k návštěvě pevnosti Hohensalzburg nebo posezení v některé z četných kaváren nad šálkem voňavé Melange a kouskem některého z typických moučníků. Jistě též nevynecháme možnost koupě skutečně pravých Mozartkugeln, které podle staré receptury vyrábí několik zdejších cukrářů. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, příjezd do Prahy cca ve 22.00-23.00 hod.
Cenanezahrnuje
1 lůžkový pokoj 1 990 Kč • vstupy cca 90 EUR
Země
Rakousko
Trasa zájezdu
Salzburg • Achensee • Innsbruck • Garmich-Partenkirchen • Salzburg
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Zájezd je pořádán s partnerskou CK Čedok. Trasa: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice
Cena zahrnuje
2 noclehy se snídaní v hotelu 3* v oblasti Innsbrucku • dopravu autokarem • průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků
36.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.