Termální lázně Sárvár - Maďarsko - Západní Maďarsko - Sárvár

Termální lázně Sárvár

Maďarsko » Západní Maďarsko » Sárvár

, HotelTermální lázně Sárvár

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Termální lázně SÁRVÁR naleznete bazény s léčivou vodou i zážitkové bazény. Léčebná část je oddělena od zážitkové části. V léčebné části naleznete vnitřní a venkovní bazény s teplotou 32 – 38°C. Zážitková část nabízí skluzavky různých velikostí a sklonů, bazén s umělými vlnami, jacuzzi, plavecký bazén, dětský koutek, odpočinkové prostory.
Léčivé vody lázní jsou vhodné k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží, ke koupelím na uvolnění svalstva, gynekologických a dermatologických onemocnění.
Součástí lázní je také saunový svět, ve kterém můžete využít Finskou saunu, bio saunu, parní lázeň, aroma kabinu, Kneippův bazén, zážitkové sprchy a vířivky.
Zájezd zahrnuje
* dopravu autobusem, * 2x ubytování v hotelu Hotelu Park Inn **** (hotel je spojen s areálem lázní chodbou), * 2x základní vstupné do termálních lázní, * zapůjčení županu (2. a 3. den), * 2x polopenzi, * technický doprovod, * pobytovou taxu, NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim nebo Holice - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.,
Zájezd nezahrnuje
* vstupné 1. den - více info na http://www.sarvarfurdo.hu/druhy_vstupenek, * komplexní cestovní pojištění 90 Kč/dospělá osoba, 75 Kč/dítě do 12 let.
Program
Den 1
odjezd v ranních hodinách, příjezd do termálních lázní Sárvár kolem 14. hodiny, ubytování, koupání.
Den 2
celodenní volno, koupání v termálních lázních.
Den 3
předání pokojů, koupání. Odjezd vpodvečer, návrat do ČR v nočních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.