Termální lázně Bükfürdö - Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdõ

Termální lázně Bükfürdö

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

, HotelTermální lázně Bükfürdö

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Lázeňský areál BÜKFÜRDÖ patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším maďarským termálním lázním. Nachází se cca 2 km od centra obce Bük.
Termální koupaliště o rozloze 13 ha leží v krásném parku. Komplex s 27 bazény s termální (30 - 38°C) i normální (22 - 26°C) vodou, skluzavky, tobogany, kamikadze. Saunový svět – parní sauna, ledová kabina, aromatická sauna a venkovní finská sauna.
Termální voda je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.
Hlavní bazén je venkovní, polozastřešený. Voda je tmavohnědá a její teplota se pohybuje okolo 37°C.
Zájezd zahrnuje
* dopravu autobusem, * 2x ubytování v hotelu Hotelu Répce***, * 2x základní vstupné do termálních lázní + zapůjčení županu (2. a 3. den), * 2x polopenzi, * technický doprovod, * pobytovou taxu, NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim nebo Holice - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.,
Zájezd nezahrnuje
* vstupné 1. den - více info na http://www.bukfurdo.hu/cs/category/ceny/, * komplexní cestovní pojištění 90 Kč/dospělá osoba, 75 Kč/dítě do 12 let.
Program
Den 1
odjezd v ranních hodinách. Příjezd do termálních lázní Bükfürdö kolem 14. hodiny, ubytování, koupání.
Den 2
celodenní volno, koupání v termálních lázních.
Den 3
předání pokojů, koupání. Odjezd v podvečer. Návrat do ČR v nočních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.