Vyhledávání zájezdu
Slavka - Chorvatsko - Severní Dalmácie

Slavka

Chorvatsko » Severní Dalmácie

, Apartmány starstarstarSlavka

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 15°C


Ubytování
Apartmány pro 2-5 osob mají krásný pohled na moře z prostorných balkónů vybavených venkovním nábytkem. Klimatizaci a WiFi k dispozici. 1. patro: 2 apt. pro 2-5 osob - denní místnost s rozkl. pohovkou pro 1-2 osoby a s kuch. koutem, jídelním stolem a možností přistýlky na rozkl. lehátku vhodným pro děti do 10 let, ložnice s manž. lůžkem a koupelna se sprchou a WC, balkon. 2. patro: 2 apt. pro 2-5 osob - stejné rozdělení jako na 1. patře. Přistýlka na vyžádání.


Poloha
apartmány Slavka se nacházejí na zadarské riviéře v letovisku Sv. Petar na moru cca 10 minut od letoviska Biograd na Moru. Ve Sv. Petru jsou menší obchody se základním potravinami, několik restaurací a kaváren na pobřeží. Cca 100 m od divoké kamenito-štěrkové pláže. Můžete zde najít i opuštěné pláže.
Destinace
Chorvatsko
Hotel
Apartmány Slavka
Doporučení
Nádherný pohled na moře z prostorných balkónů, blízkost oblázkové pláže, WiFi , klimatizace jsou výhody tohoto ubytování. Letovisko Sveti Petar na moru je menší a klidnější letovisko s nepřeplněným i plážemi.
Obsazení
X-XXXXx
Země
Severní Dalmácie
Vybavení
Nověji postavené apartmány v zahradě s olivami jsou vhodné pro klienty, kteří hledají přátelskou atmosféru v domě. Pronájem vybaveného apt. se zařízenou kuchyňským koutem s varnou konvicí, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, možnost parkování u domu pro 1 os. auto/apt., gril. Společné posezení před domem pro všechny hosty. Hostům jsou k dispozici na balkónech i lehátka na slunění.
Stravování
bez stravy, večeře za příplatek v místě možné
Večere
servírovaná jídla z grilu
Služby za poplatek
Klimatizace - 5 EUR - splatné v místě. Pobyt domácího mazlíčka.
Internet
WiFi bezplatně

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.