Řím, Neapolský záliv - Itálie - Kampánie - Neapol

Řím, Neapolský záliv

Itálie » Kampánie » Neapol

, ApartmányŘím, Neapolský záliv

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Neapol - transparent 17°C


Popis
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.
Ubytování
ve dvoulůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyněmi, sociálním zařízením
Strava
4x snídaně, 3x večeře (česká kuchyně)
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, 4x ubytování ve 2lůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyní, sociálním zařízením, 4x snídani + 3x večeři (česká kuchyně), průvodce
Zájezd nezahrnuje
Zájem o dokoupení kajut nahlašte při přihlášení nejpozději do 28.2. 2018. Zájemce budeme poté kontaktovat (ne každá loď garantuje kajuty).
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna
Program
Den 1
Odjezd z Prahy v ranních hodinách.
Den 2
ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna. Dojezd na ubytování do oblasti Neapolský záliv .
Den 3
CAPRI - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů Tyrhenského moře (Lodě se platí na místě). Zastávka v hlavním městě Kampánie
- NEAPOLI (UNESCO) nebo městečku SORRENTO (podle trajektu na Capri).
Den 4
POMPEJE (UNESCO) - velkolepý příklad starořímského města. Výjezd na sopku VESUV - výstup měsíční krajinou ke kráteru.( Bude-li obnoven přístup pro autobusy). POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatarách - výrony sopečných plynů, římský amfiteátr.
Den 5
Klášter MONTECASSINO – nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem.
Den 6
ŘÍM -VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve. Chrám sv. Petra, vatikánská muzea.

Den 7
Příjezd do Prahy odpoledne.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.