Exotické zájezdy
Přírodní krásy Jamajky - Jamajka

Přírodní krásy Jamajky

Jamajka

, Hotel starstarstarPřírodní krásy Jamajky

Počet termínů:

196 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, -

Počasí:

Dnes Počasí v Jamajka - transparent 28°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Přírodní krásy Jamajky s pobytem u Karibského moře
Popis zájezdu
Poznávací zájezd s pobytem u moře, 11 dní, hotel 3*, snídaně / all inclusive.

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny.
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Montego Bay / Ocho Rios / Port Antonio / Kingston / Negril

Jamajka
Zavřete oči a přeneste se v rytmu reggae do koloniálního věku minulých století na exotický ostrov Jamajka. Jste obklopeni pestrobarevnou vegetaci, azurovým mořem, dlouhými plážemi s jemným pískem a přátelskými lidmi, se kterými popíjíte místní lahodný rum,nebo čerstvě upraženou kávu. Tento karibský ostrov díky své poloze nedaleko rovníku nabízí ideální počasí téměř po celý rok a je rájem potápěčů, surfařů a rybářů.
Hlavní město Kingston je ztělesněním rušného města s velkým množstvím kulturních nabídek, menší letoviska v severní části ostrova jako je Ocho Rios, Negril, Motego Bay či Port Antonio nabízí větší klid.

Negril
Negril – zdejší pláž je ohodnocená jako jedna z deseti nejlepších pláží na světě, naleznete zde místo na romantické procházky, příjemný odpočinek u průzračného moře, ale i bohatý noční život. Negril nemá vyhraněné centrum, středisko je rozptýleno podél celé pláže, větší koncentrace zábavních a stravovacích zařízení se nachází v jižní části střediska. Na jeho jižním okraji najdeme banky, nákupní středisko a tržiště. Uprostřed střediska je velká diskotéka „The Jungle“, nejznámější bar ostrova - Rick’s Café a nákupní středisko „Times Square“ s nepřeberným sortimentem suvenýrů. Na čtyřech místech střediska jsou přímo na pláži vybudována místa s každodenní živou produkcí hudby ve stylu reggae. Za pásmem pláží a hotelové zástavby se rozkládá mangrový národní park s výskytem krokodýlů a rezervace založená na ochranu místního druhu jamajských palem. Pět kilometrů za městem stojí prastarý romantický Negrilský maják chránící vody nejzápadnějšího výběžku Jamajky, je proslulý svými kouzelnými západy slunce. Z dalších atraktivit střediska nelze nezmínit dobře vybavené Scuba centrum nabízející služby pro potápěče a golfové hřiště. Oblíbenou zábavou je i jízda na koni, zejména k romantické zřícenině Whitehall, nebo jízda čluny na ostrůvek Booby Cay za pozorováním vzácných druhů vodního ptactva. Transfer z letiště trvá asi hodinu a půl.

Díky všem svým krásám, příjemnému prostředí a široké kulturní nabídce je Jamajka rozhodně jedním z nejlepších míst pro Vaši tropickou dovolenou.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Hotel Merrils Beach Resort 3* | Tento hotel se nachází přímo u pláže a je vzdálen asi 1,5km od rušnějšího centra Negrilu s množstvím večerní zábavy. Komplex tří budov je obklopený tropickou zahradou. K vybavení hotelu patří recepce se směnárnou a trezorem, restaurace a bar přímo u pláže, diskotéka, minimarket, tenisový kurt, minigolf, fitness, sauna, kosmetický salon a široká nabídka vodních sportů. Hoteloví hosté jednoho ze tří hotelů mohou využívat služeb všech 3 objektů, včetně bazénu, restaurací a barů. Pokoje jsou umístěné ve dvoupodlažních budovách s výhledem do zahrady, nebo na moře a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, klimatizací, trezorem (za poplatek, mimo Merril´s I), stropním ventilátorem a balkonem nebo terasou. Stravování formou all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu v restauraci s překrásným výhledem na moře, lehké svačiny během dne, místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Možnost využívání všech 3 restaurací celého komplexu v určených časech dle otevírací doby barů a restaurací.| Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelu u moře za příplatek.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.
Program

1. den: Odlet. Dle letového řádu přílet do USA nebo Kanady, ubytování. Fakultativně možnost návštěvy daného města. Nocleh v hotelu poblíž letiště.Hotel

2. den: Montego Bay / Ocho Rios:
Přílet do Montego Bay, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu v Ocho Rios. Individuální volno k prohlídce města nebo k odpočinku u moře. Ubytování v hotelu, nocleh.Hotel.

3. den: Ocho Rios / Port Antonio / Kingston:
Po snídani odjezd ke světoznámým vodopádům Dunn´s River, které mají tvar stupňovitého svatebního dortu, kde Vás zkušený průvodce doprovodí až k vrcholu. Můžete si zaplavat v skalních bazénech, dopřát si přírodní perličkovou masáž v peřejích nebo v přírodních vířivkách. Po vydatném osvěžení budete pokračovat podél banánových plantáží a panenského východního pobřeží do Port Antonia až do hlavního města Kingston, ubytování v hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

4. den: Kingston:
Po snídani prohlídka kosmopolitního historického města Kingston s nádechem staré koloniální doby a s množstvím muzeí, divadel, historických budov s možností navštívit Muzeum Boba Marley,či koloniálních skvostů jako je Great House nebo Devon House. V odpoledních hodinách pokračujete v cestě nádherně zelenou krajinou do Mandeville, města často nazývaného "největším anglickým městem Jamajky", je známé hlavně těžbou bauxitu sloužícího k výrobě hliníku, kterého je Jamajka největším světovým vývozcem. Dále pokračujete podél tzv. bambusové aleje až k Černé řece. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Černá řeka / Negril:
Po snídani plavba lodí po nejdelší řece Jamajky, kde můžete pozorovat ptáky a jiné volně žijící zvířata, které si zde vytvořili své domovy, případně i krmit krokodýly. Pojedete dál přes vesničku llages která je vyhlášená svou skvělou kuchyní, můžete si zde pochutnat na mořských specialitách nebo typicky místní smažené rybě podávanou s chlebovníkem, nocleh v hotelu Merrils Beach.Hotel, all inclusive.

6. den: Negril: Individuální volno u Karibského moře. Nocleh v hotelu.Hotel, all inclusive.

7. den: Negril: Individuální volno u Karibského moře. Nocleh v hotelu.Hotel, all inclusive.

8. den: Negril: Individuální volno u Karibského moře. Nocleh v hotelu.Hotel, all inclusive.

9. den: Negril: Individuální volno u Karibského moře. Nocleh v hotelu.Hotel, all inclusive.

10. den: Negril / Montego Bay: Po snídani transfer na letiště, odlet domů (za příplatek možnost prodloužení pobytu v Negrilu).
Snídaně.

11. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.