Vyhledávání zájezdu
Přírodní a historické klenoty Slovenska - Slovensko

Přírodní a historické klenoty Slovenska

Slovensko

, HotelPřírodní a historické klenoty Slovenska

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis zájezdu
Bojnice - Kremnica - Štrbské pleso - Skalnaté pleso - Levoča - Spišský hrad - Dobšinská ledová jeskyně
Termíny | 23.–25. června | 15.–17. září 2017
Cena | 2 990 Kč | příplatek na 1/1 pokoj 600 Kč
Den 1.
V ranních hodinách odjezd z Brna. Prohlídka romantického zámku Bojnice, přestavěného podle francouzských vzorů na Loiře. Poté ,,zlatá“ Kremnica s dominantním městským hradem a jedinečnou expozicí mincovny. Přejezd na ubytování do chráněné krajinné oblasti Poľana (biosférická rezervace UNESCO).
Den 2.
Po snídani zastávka v Banské Bystrici. Přejezd údolím Nízkých Tater k nejvýše položené tatranské osadě Štrbskému Plesu. Dále do oblasti Vysokých Tater do Tatranské Lomnice, lanovkou výjezd na Skalnaté pleso. Za pěkného počasí lze pokračovat až na Lomnické sedlo (2 196 m. n. m.). Přejezd na ubytování s možností večerního koupání v termálních lázních Vrbov.
Den 3.
Po snídani prohlídka historického centra spišského města Levoča (UNESCO) s největším gotickým oltářem na světě. Poté návštěva Spišského hradu, nejrozsáhlejšího hradního komplexu ve střední Evropě (UNESCO). Odpoledne prohlídka Dobšinské ledové jeskyně, jedné z největších ledových jeskyní v Evropě (UNESCO). Večer odjezd zpět do České republiky, příjezd v pozdních večerních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.