Vyhledávání zájezdu
Předvánoční Vídeň - Rakousko - Vídeň

Předvánoční Vídeň

Rakousko » Vídeň

Rakousko | Vídeň/Vídeň, Hotel starPředvánoční Vídeň

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Předvánoční Vídeň

 

Termín:   sobota 18. listopadu 2017                                                                

odjezd z parkoviště Lidlu ve 4:30 hod.

Po příjezdu do Vídně nás čeká návštěva exteriérů letního sídla rakouských císařů, zámku Schönbrunn. Individuálně si projdeme adventní trhy uměleckých řemesel na nádvoří, můžeme navštívit Gloriet, v případě zájmu i interiéry (vstupné pro dospělé pro základní trasu 14,20 EUR včetně audio guide v češtině). 

Kolem slavného Naschmarktu přejedeme do centra Vídně a zhlédneme hlavní turistické zajímavosti města na Dunaji – vykonáme okružní jízdu a uvidíme například Kärntner Straße, přírodovědné muzeum, sochu Marie Terezie, operu, slavný bulvár Wiener Ring, budovu parlamentu, novou radnici, Burgtheater (zde hrál Pavel Landovský), vídeňskou radnici, pěšky společně navštívíme především Hofburg a zajdeme i k chrámu Sv. Štěpána.
Čeká nás také osobní volno v centru, abychom si mohli dát vánoční punč, svařené víno, vídeňský řízek , vídeňskou kávu či proslulý sacher dort.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, doprovod německy a česky hovořícího průvodce, okružní jízdu Vídní s českým komentářem, plán Vídně pro každého, platbu obratové daně pro cestu Rakouskem

Nezahrnuje vstupné do Schönbrunnu 14,20 EUR/os.
Na přání zajistíme komplexní pojištění do zahraničí (včetně odpovědnosti za škody) za 34,- Kč/os/den. Návrat v pozdních večerních hodinách (do půlnoci) v závislosti na dopravní situaci, klimatických podmínkách, počtu a délce zastávek. Změny vyhrazeny.

Cena: 750,- Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.