Předvánoční Vídeň, Rakousko, Vídeň, 18.11.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 20-100

Předvánoční Vídeň

Rakousko » Vídeň

Rakousko | Vídeň/Vídeň, Hotel starPředvánoční Vídeň

Termín:

18.11.2017 - 18.11.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
750 Kč ()Odjezd z: Strakonice, při min. počtu 10 os. Blatná, Horažďovice

Předvánoční Vídeň

 

Termín:   sobota 18. listopadu 2017                                                                

odjezd z parkoviště Lidlu ve 4:30 hod.

Po příjezdu do Vídně nás čeká návštěva exteriérů letního sídla rakouských císařů, zámku Schönbrunn. Individuálně si projdeme adventní trhy uměleckých řemesel na nádvoří, můžeme navštívit Gloriet, v případě zájmu i interiéry (vstupné pro dospělé pro základní trasu 14,20 EUR včetně audio guide v češtině). 

Kolem slavného Naschmarktu přejedeme do centra Vídně a zhlédneme hlavní turistické zajímavosti města na Dunaji – vykonáme okružní jízdu a uvidíme například Kärntner Straße, přírodovědné muzeum, sochu Marie Terezie, operu, slavný bulvár Wiener Ring, budovu parlamentu, novou radnici, Burgtheater (zde hrál Pavel Landovský), vídeňskou radnici, pěšky společně navštívíme především Hofburg a zajdeme i k chrámu Sv. Štěpána.
Čeká nás také osobní volno v centru, abychom si mohli dát vánoční punč, svařené víno, vídeňský řízek , vídeňskou kávu či proslulý sacher dort.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, doprovod německy a česky hovořícího průvodce, okružní jízdu Vídní s českým komentářem, plán Vídně pro každého, platbu obratové daně pro cestu Rakouskem

Nezahrnuje vstupné do Schönbrunnu 14,20 EUR/os.
Na přání zajistíme komplexní pojištění do zahraničí (včetně odpovědnosti za škody) za 34,- Kč/os/den. Návrat v pozdních večerních hodinách (do půlnoci) v závislosti na dopravní situaci, klimatických podmínkách, počtu a délce zastávek. Změny vyhrazeny.

Cena: 750,- Kč

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK