Porto - hotel Star Inn - Portugalsko - Porto

Porto - hotel Star Inn

Portugalsko » Porto

, Hotel starstarstarPorto - hotel Star Inn

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:USP
Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.
Popis hotelu
Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.
Program zájezdu

1. DEN

přílet do Porta, transfer do hotelu a ubytování v hotelu. Individuální program, možná návštěva restaurace na večeři.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní panoramatický okruh městem s možností ochutnávky portských vín s česky hovořícím průvodcem.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Bragy / Bom Jesusu a Guimarase s česky hovořícím průvodcem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

PORTO

Druhé největší a velmi moderní portugalské město, nedaleko břehu Atlantského oceánu. Toto starobylé město je někdy také nazýváno Oporto. Historické centrum Porta - Ribeira bylo v roce 1996 přidáno na seznam světových památek UNESCO a je specifické tím, že se zde nachází mnoho památek. Je zde mix památek od předních světových architektů z minulosti až po současnost a fantastické barokní řezby - to vše je umístěno u velké řeky Duoro. K hlavní atrakci patří například kostel Sao Francisco ze 14. století a také místní sklepy s nabídkou portského vína.

Fakultativní služby

A) panoramatický okruh městem s ochutnávkou portského vína 1 150 Kč*

Během tohoto výletu se seznámíme s většinou památek tzv.“ Hlavního města severu“ – čtvrtí Ribeira (UNESCO), barokní zvonicí kostela Dos Clérigos, katedrálou Terreiro da Sé a dalšími. Během okruhu uvidíte dva mosty navžené G. Eiffelem a pochopitelně ochutnáte místní portské víno. Výlet je pořádán v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 28022A (minimální počet pro realizace: 20)

B) Celodenní výlet Braga / Bom Jesus a Guimaraes 1 300 Kč*

Během tohoto výletu poznáme nejstarší město Portugalska Bragu s národním parkem Bom Jesus. Mezi nejznámější památky Bragy, kterému vládli Římané, Vizigóti i muslimové, patří zcela jistě katedrála Sé, klášter Tibaes či palác Biscainho. K obědu doporučujeme ochutnat místní specialitu rybu „bacalhau“. Součástí tohoto výletu je návštěva kolébky portugalského národa, města Guimaraes, jehož středověké uličky vybízejí k procházce. Výlet je pořádán v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 28022B (minimální počet pro realizaci: 20)

C) BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

kombi balíček A + B 2 300 Kč*

kód pro rezervaci S 28022C

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Porto - Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
povinné smluvní pojištění CK proti úpadku
Hotel

HOTEL STAR INN NNN

hotel se nachází pár minut chůze od Hospital de Sao Juao a univerzity, centrum města cca 5 km. Hotel disponuje 206 pokoji, recepcí, WiFi připojením a kavárnou. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, malou chladničkou, telefonem, TV, fénem a vanou nebo sprchou. Snídaně formou bufetových stolů.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.