Národní parky a krásy Chorvatska - Chorvatsko

Národní parky a krásy Chorvatska

Chorvatsko

, HotelNárodní parky a krásy Chorvatska

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Pag - transparent 14°C


Ubytování
4 x nocleh v hotelu u moře kategorie 4*
Program

1. den:: odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy 17.30 hod.), tranzit Rakouskem, Slovinskem do Chorvatska.

2. den:: ráno příjezd do oblasti NP Plitvická jezera, kde vás čeká turistika podmanivou přírodou mezi překrásnými jezery s vodopády. Odpoledne odjezd na ostrov Pag, ubytování v hotelu Pagus**** ležícím přímo u moře, poblíž centra městečka Pag. K vybavení hotelu patří vnitřní i venkovní bazén, wellness centrum – fitness, whirlpool, sauna (finská, turecká, biosauna), masáže, solárium. Večeře, nocleh.

3. den:: snídaně, odpočinek u moře, koupání, individuální program, procházky do okolí, návštěva městečka, večeře.

4. den:: snídaně, dopoledne prohlídka Šibeniku, jehož hlavní památkou je katedrála sv. Jakuba, nejvýznamnější renesanční stavba v Chorvatsku. Následuje individuální volno v křivolakých uličkách starého města s možností návštěvy tržnice. Odpoledne návštěva NP Krka, procházka nejzajímavějším úsekem u vodopádů Skradinski buk, kde řeka Krka vytváří 17 kaskád, možnost koupání. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.

5. den:: tento den vás čekají jedinečné zážitky při lodním výletu v NP Kornati (fakultativně, za příplatek). Během plavby okolo Kornatských ostrovů navštívíte ostrov Dugi Otok, jehož jižní výběžek tvoří strmé, příkře do moře spadající vápencové útesy vysoké až 100 m – procházka k útesům a slanému jezeru, možnost koupání. V ceně výletu je zahrnut i oběd – maso a ryby na grilu včetně nápojů. Během celé plavby je k dispozici neomezeně víno a nápoje. Kornati jsou spojené především s přírodními krásami a dokonale průzračným mořem, které prostě k Chorvatsku neodmyslitelně patří. Večer návrat na hotel, večeře, nocleh.

6. den:: snídaně, dopoledne volný program, okolo poledne odjezd do oblasti přírodního parku Jižního Velebitu. Nejprve krátká zastávka na fantastické vyhlídce na kaňon řeky Zrmanji. Následuje přejezd přes pohoří Velebitu s výhledy. Odpoledne návštěva Cerovacké jeskyně, která rozhodně stojí za prohlídku. V Chorvatsku je považovaná za nejkrásnější, krápníková výzdoba je neobyčejně bohatá, jsou zde i některé specifické krápníkové útvary. Jeskyně se nachází na severním úbočí Jižního Velebitu ve výšce 650 m, je to soustava tří jeskyň o délce cca 4 km s teplotou 5–11°C. Jednu ze zpřístupněných jeskyní navštívíte. Po prohlídce odjezd do ČR.

7. den:: předpokládaný příjezd do ČR do 7.00 hod.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.