Manzil Downtown Dubai - Spojené arabské emiráty - Dubaj

Manzil Downtown Dubai

Spojené arabské emiráty » Dubaj

Dubai, Hotel starstarstarstar

LM
FM


Manzil Downtown Dubai

Počet termínů:

435 termínů / 156 Last minute / 135 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze, Plná penze

Doprava:

letecky Praha, Ostrava, Bratislava

Počasí:

Dnes Počasí v Dubai - transparent 28°C


Popis
Boutique hotel je sesterským hotelem Vida Downtown Dubai Hotelu! Čeká na Vás tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě!
Poloha
Dubai, Downtown, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, v blízkosti World Trade Centre, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel je přímo spojený s menším nákupním centrem Souk AL Manzil. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfery do nákupních center a na pláž.
Rychlý přehled
městský hotel
výhled na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa
shuttle bus na pláž
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
Dubai - Downtown
cca 15 minut od letiště v Dubaji
u nákupního centra Dubai Mall a Souk Al Bahar
Vybavení hotelu
197 pokojů a suite. Klimatizace, 5 restaurací a barů, bazén (teplotně regulovaný), fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 infanta
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (obědy formou bufetu, večeře formou kombinace bufetu nebo á la carte a servírovaného menu).
Náš názor
Boutique hotel je sesterským hotelem Vida Downtown Dubai Hotelu! Čeká na Vás tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v junior suite.
Odkaz na www
http://www.vida-hotels.com
Www odkaz popis 1
www.vida-hotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, turistickou taxu (platí se na místě).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...