Luxusní apartmány - Maďarsko - Jižní Maďarsko

Luxusní apartmány

Maďarsko » Jižní Maďarsko

, ApartmányLuxusní apartmány

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány a zpět. Více info v CK.Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu/osoba

lůžkoviny a ručníky

služby česky mluvícího asistenta

spotřeba vody, plynu a el. energie

závěrečný úklidCena neobsahuje:

placeno na místě: povinná pobytová taxa (cca 50 Kč/noc/os.).Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dítě do 2,99 let ZDARMA.

Popis
Popis

Harkány 2017 termální lázně Maďarsko - komfortní luxusní apartmány Réztorony, Zk, Szent István, Stribli - na místě ČESKY mluvící asistentZ Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 kmKomfortní apartmánové domy v klidné části Harkán, cca 50-700 m od termálních lázní.Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.Proslulé termální lázně Harkány leží na jihu Maďarska nedaleko chorvatských hranic a mají téměř středomořské podnebí. Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světě obsahují síru rozpuštěnou ve formě plynu.Ubytování

Luxusní komfortní apartmány: příslušenství, TV-SAT, vybavená kuchyňka, lednička, některé balkón, bezplatné parkování. Komfortní apartmánové domy v klidné části Harkán, cca 50-700 m od termálních lázní. Pokoje v apartmánech: jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové, některé 4lůžkové apartmány mají 2x ložnici a obývací pokoj. Klimatizace za příplatek. Apartmány Réztorony, ZK Arany János, Szent István č. 1, 17, 20,23,30,36,39 a,b, 41, 62, Kossúth L. 58-62. Strbl.

Pokoje
2lůžkový pokoj, 2lůžkový pokoj s přistýlkou, 1lůžkový pokoj, 2pokojový 4lůžkový typ

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.