Český Ráj - poznávací zájezd - Česká republika - Český ráj

Český Ráj - poznávací zájezd

Česká republika » Český ráj

, Hotel starstarstarČeský Ráj - poznávací zájezd

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Turnov - transparent 10°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ČESKÝ RÁJ, HOTEL ORT***
Popis
Český ráj - hrady, zámky, lesy, rozmanitá pískovcová skalní města, hluboká údolí a kopce s dalekými výhledy, prostě ráj.
Ubytování
6 nocí, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, TV
Poloha
Hotel Ort se nachází na okraji malebné obce Nepřívěc v srdci Českého ráje s nádherným výhledem na zámek Humprecht nedaleko starobylého hradu Kost. Hotel Ort nabízí nefalšovaný návrat k přírodě v komfortu moderní doby.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu: restaurace, sauna, vířivka, stolní tenis, hřiště na volejbal, badminton nebo tenis. Venkovní ohniště, zastřešené občerstvení, golfový Driving range 250x80m.
Další informace
Hotel je postaven přímo na turistické stezce Kost - Humprecht - Nepřívěc - Sobotka.
Stravování
Polopenze (snídaně – šv. stoly, večeře 3 chody (výběr ze 3 menu)
Doprava
Trasa H – Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst,příjezd na ubytování.
2.den: Klokočské skály. Pěšky z Turnova: Zdenčina skála, vyhlídky, Klokočské průchody, zřícenina hradu Rotštejn, přes Radostnou studánku na nejvyšší vrch Českého ráje – Kozákov (rozhledna), odjezd na prohlídku Bozkovské dolomitové jeskyně.
3.den: Nejdříve prohlídka zámku Sychrov, poté pěšky Zlatou stezkou České-ho ráje - skála Hlavatice, hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město (Skalák), vyhlídky U Lvíčka a Na Kapelu (Kapelník), arboretum Bukovina, zámek Hrubá Skála, Sedmihorky. Zdatní pokračují Potroseckým údolím podél rybníků Krčák a Vidlák k hradu Trosky. Cestou odbočka do Věžického údolí k rybníku Věžák. „Neturisté" autobusem: Zámek Hrubý Rohozec, Turnov (památky), hrad Valdštejn, lázně Sedmihorky, zámek Hrubá Skála, Trosky.
4.den: Volno pro řidiče - pěšky okruh: Vesnický skanzen Vesec, hradiště Poráň, hrad Kost, odpoledne venkovní posezení, opékání, vyzkoušení golfového odpaliště.
5.den: Maloskalsko. Malá Skála, pěšky: Vranovský hřeben, skalní hrad Panteon, hrad Frydštejn, rozhledna Kopaniny, skalní městečko Drábovna a zpět do Malé Skály, volno, prohlídka, odpoledne výstup na vrch Sokol s vyhlídkou na Suché skály, cesta zpět přes další 3 vyhlídky.
6.den: Jičín, Prachovské skály. Město Jičín (památky), Prach. skály - 2 okruhyMalý okruh (1,5 km) od turist. chaty přes vyhlídku Míru a Českého ráje zpět přes Císařskou chodbu (asi 1 hodinu). Větší okruh (3,5 km) vede navíc přes vyhlídky: Pechova, Šikmá věž, Hlaholská, Rumcajsova, Hakenova a Všetečkova, zámeček Humprecht, Fakultativní výlet na večerní program ve středověké krčmě Dětenice. 7.den odjezd domů. Vybavení hotelu - Restaurace, stolní tenis, hřiště na volejbal, badminton nebo tenis. Venkovní ohniště, zastřešené občerstvení, golfový Driving range 250x80m
Cena zahrnuje
Ubytování – hotel Ort*** 6 nocí, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, TV, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze, průvodce CK, poj. CK proti úpadku.
V ceně zájezdu je rovněž 4x výlet autobusem
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 10 Kč /os./den, obědy, pojištění storna zájezdu (viz str. 42), vstupy (zámky), příplatek 50 Kč/os. na fakultativní výlet do Dětenic.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: 150 Kč/os. za rez. do 15.3. Další sleva: Stálý klient (min.3x v posl. 3 letech) – 200 Kč/os. Slevy neplatí pro pobyty vlastní dopravou.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.