Bezva víkend s čistou hlavou bez starostí díl 3. - Česká republika - Ústecký kraj

Bezva víkend s čistou hlavou bez starostí díl 3.

Česká republika » Ústecký kraj

, starstarBezva víkend s čistou hlavou bez starostí díl 3.

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Usti nad Labem - transparent 11°C


Přesvědčte se s námi, že i u nás může být krásně, jak nikde jinde na světě. Polabí je přesně to místo. Vinice, sluníčko, památky i tajemná zákoutí. To vše na jednom místě. Vyrazte s námi a přesvědčíte se na vlastní oči. Tenhle kus Česka se Vám vryje pod kůži.
Už nechcete prosedět celý víkend doma, protože Vám nevyšly plány? Chcete si užít tři dny aktivní zábavy a ještě si u toho pořádně zasportovat a poznat nové lidi? Tak tento víkend je jako dělaný pro Vás. Seznamte se novými lidmi u výborného jídla a pití, projeďte se podél Labe na kole, navštivte památky, o kterých jste doposud neměli ani tušení, objevte tajemné podzemní místa z dob minulých, zajezděte si na seakajacích a u toho všeho si vychutnejte výborná vína z místních vinic. Dovedete si představit lépe strávený víkend?
Zájezdy pořádáme při obsazení minimálního počtu 4 osob.Technická náročnost
Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek
Fyzická náročnost
Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně
1.den
Po příjezdu na Telnici se seznámí s dalšími účastníky. U toho nesmí chybět dobré jídlo a pití. Pomazlete se s jedinečným pivem z místního minipivovaru, které si určitě zamilujete.
2.den
Ráno po snídani šampionů skočíte do sedel, párkrát šlápněte do pedálů a projedete se po cyklostezce okolo řeky Labe. Pojedete přes Žernosecké vinice až k nádhernému jezeru Pískovna. Tady Vás bude čekat oběd v místní hospůdce na břehu jezera, kde doplníte energii pro další program. Po obědě Vás čeká prohlídka bývalého koncentračního tábora. Kdo si myslí, že to bude Terezín, ten se plete. Dalším bodem našeho putování nebude nic na povrchu, ale pod ním. Navštivte s námi tajemné podzemí skrývající nejedno tajemství. Vše zakončíme degustací v místním Žernoseckém vinařství, které je jedno z nejlepších u nás. Spát budeme v kempu na břehu jezera Pískovna. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké je to spát ve stanech a spacácích, se kterými naši klienti vyrážejí na nejvyšší hory Evropy i světa.
3.den
Po snídani se změníte na nefalšované vodáky, nasednete do připravených lodí a prohlédnete si Labe a jeho okolí ještě jednou. Tentokrát, ale z druhé strany a z vodní hladiny. Při plavbě do Ústí nad Labem uvidíte nádherné skály Porta Bohemica, pro Vás již známé Žernosecké vinice, Kalvárii nebo zdymadla na Střekově. Když budeme mít štěstí, tak celá zdymadla projedeme na lodích. Vše zakončíme v Ústí nad Labem, odkud Vás odvezeme našimi dodávkami zpátky na Telnici. Ti co nebudou mít ještě dost pohybu, mohou zpět došlapat na kolech. Tak co, už máte sbaleno?

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.