Berchtesgaden - Orlí hnízdo, Německo, Bavorské Alpy, Berchtesgaden, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 8-61

Berchtesgaden - Orlí hnízdo

Německo » Bavorské Alpy » Berchtesgaden

Berchtesgaden/Berchtesgaden, Hotel starBerchtesgaden - Orlí hnízdo

Termín:

26.5.2018 - 26.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
830 Kč ()Odjezd z: Strakonice, od 10 osob Blatná a Horažďovice - s příplatkem

BERCHTESGADEN | ORLÍ HNÍZDO | JIŽNÍ BAVORSKO

  • Národní park Berchtesgaden
  • Alpské jezero Königssee
  • Ochutnávka likéru 
  • Kuličkový mlýn                    

Odjezd

  • 03:00 Strakonice (parkoviště LIDL, možnost parkování u zimního nebo plaveckého stadionu Na Křemelce)
  • 03:15 od radnice ve Volyni
  • 03:30 Čkyně (náměstí)
  • 03:45 Vimperk (na dotaz)

Program

Cesta přes Passau, Braunau am Inn (Hitlerovo rodiště), kolem Salzburgu do alpské oblasti jihovýchodního Bavorska – Berchtesgadenska. Při dobré viditelnosti – nádherné horské scenérie s panoramatickou vyhlídkou, Obersalzberg – cesta místním busem RVO do nejvýše položené autobusové stanice v Německu na Kehlstein - Hitlerovo Orlí hnízdo (jízdné, převýšení 880 m, původní Hitlerova přístupová cesta), při dobrém počasí nádherná vyhlídka na jezero Königssee a nejvyšší horu národního parku Watzmann, nedaleký Salzburg s letištěm a pevností Hohensalzburg.

Projdeme pěšky skalním tunelem a vyjedeme historickým Hitlerovým výtahem z leštěné mosazi nitrem skalního masivu přímo do budovy horské chaty - Orlího hnízda.
Přejedeme k nedalekému jezeru Königssee, zastavíme se v místní palírně alpského alkoholu Enzianbrennerei s příjemnou ochutnávkou J, navštívíme i nejstarší mramorový kuličkový mlýn Bavorska, jediný svého druhu stále ještě v provozu.

Návrat předpokládáme do půlnoci. Změna vyhrazena. Za krajně nepříznivého počasí alternativní program dohodou: Salzburg, solné doly Bad Dürnberg (vstupné).

 

Cena | 830,- Kč

Cena zahrnuje | autokarovou dopravu (klima, WC, CD/DVD),  průvodce,  tištěné materiály a mapky, platbu povinné obratové daně v Německu a Rakousku, zákonné pojištění pořadatele zájezdu, drobné občerstvení cestou, pojištění léčebných výloh účastníků pro cesty do zahraničí.

Cena neobsahuje vstupné, jízdné místním busem (15,50 EUR) a Hitlerovým výtahem, vstupné do palírny a výklad v kuličkovém mlýně (á 1,-). Na vstupy cca 25,- EUR, kapesné dle vaší náročnosti. Uvedené ceny jsou orientační. Vezměte dobrou obuv a oblečení do každého počasí.

Udělejte si krásný sobotní výlet…

 

Ciao…, cestovní kancelář, s. r. o., pojištěna podle Zák. 159/99 Sb.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK