Vyhledávání zájezdu
Benátky ostrovy Burano Murano a zámek Miramare - Itálie - Veneto - Benátky

Benátky ostrovy Burano Murano a zámek Miramare

Itálie » Veneto » Benátky

, Hotel starstarstar

FM


Benátky ostrovy Burano Murano a zámek Miramare

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 2 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Velence - transparent 11°C


Popis
Vydejte se s námi do Benátek bez nočního přejezdu. Benátky a ostrovy na laguně, věčná inspirace, jeden z pilířů evropské kultury. Město, které má zkrátka každému co nabídnout. Toulejte se s námi jedinečnými uličkami, poznejte chrámy, mistrovská díla od Tiziana nebo G. Belliniho, ostrovy benátské laguny s tradicemi, rialtské trhy. Cestou navštívíme romantický zámek Miramare, na břehu Terstského zálivu. Uprostřed krásných zahrad nás čeká zámek plný kontrastů, vypovídající dramatický a tragicky zakončený osud svého majitele.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v Lido di Jesolo nebo Cavallino v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.
Doprava
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové
Zájezd zahrnuje
2 ubytování, 2 snídaně, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (140 CZK), jednolůžkový pokoj (790 CZK), 2 večeře (590 CZK), cesty lodí po kanálech – celodenní plavenka cca 20 EUR, plavba na ostrovy cca 15 EUR, vstupy, pobytovou taxu, místní dopravu, fakultativní služby cca 80 EUR
Slevy
stálý klient (90 CZK)
Program
Den 1
Odjezd z ČR v časných ranních hodinách, do Rakouska a Itálie. Odpoledne prohlídka zámku Miramare na břehu Terstského zálivu. Romantická novogotická stavba na skalisku na břehu moře je obklopena rozsáhlým parkem v italském stylu. Zámek vybudoval Maxmilián, mladší bratr císaře Františka Josefa I. Interiéry zámku i zdejší muzeum vypovídají jeho pohnutý osud až do jeho naplnění na mexickém popravišti. Večer se ubytujeme v hotelu v přímořském letovisku Lido di Jesolo nebo Cavallino.

Den 2
Po snídani plavba po laguně do Benátek (UNESCO), prohlídka historického města, náměstí sv. Marka s velkolepou bazilikou, triumf gotické architektury Dóžecí palác, Kampanila, věhlasný most Rialto, rialtské trhy, Santa Maria Gloriosa dei Frari s mistrovskými kousky od Tiziana a G. Belliniho, bazilika San Giovanni e Paolo s náhrobky dóžat, projížďka po Canal Grande, který lemují nejvelkolepější paláce, Campo San Polo, největší benátské suchozemské náměstí. Večer návrat na ubytování.

Den 3
Snídaně. Návštěva ostrovů benátské laguny, ostrov Burano známý ručními krajkami a fantastickou atmosférou malých pestrobarevných domků na břehu nespočtu kanálů, ostrov Murano, skupina ostrůvků propojených mezi sebou mosty, z praktických důvodů odvěké centrum sklářů, sklářské dílny, ukázka foukání skla. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do ČR v nočních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.