Bad Füssing a Schnaps-Museum Penninger Kirchham, Německo, 24.3.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 11-99

Bad Füssing a Schnaps-Museum Penninger Kirchham

Německo

Bad Füssing a Schnaps-Museum Penninger Kirchham/Bad Füssing , Hotel starBad Füssing a Schnaps-Museum Penninger Kirchham

Termín:

24.3.2018 - 24.3.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
720 Kč ()Odjezd z: Strakonice, při min. počtu 10 os. Blatná, Horažďovice

Bad Füssing a Schnaps-Museum Penninger Kirchham      

 

Termín: 24. března 2018

Program:

Dopoledne prohlídka Schnaps - Musea "Hofgarten-Destille" Kirchham s ochutnávkou místních produktů a možností nákupu výrobků palírny Penninger.         

 

Odpoledne - Odpočiňte si v bazénech s léčivou termální vodou. 

Areál  E U R O P A   T H E R M E nabízí například:

120 m proudový kanál - 4 termální kryté bazény - bazén s koncentrací síry – 76 speciálních trysek - 9 venkovních bazénů - vodní děla a vodopády - perličkové masáže – restauraci - spousta místa k odpočinku mimo bazény - 3 finské sauny (80-90°) - bylinná parní lázeň (55°) - 3 parní jeskyně (49°)

 

CENA: 720,- Kč 

Zahrnuje dopravu, prohlídku palírenského muzea s ochutnávkou produktů palírny Penninger, vstupné do areálu lázní EUROPA THERME na 5 hod., pojištění jednotlivců na cestu do zahraničí, drobné občerstvení cestou, platbu obratové daně v SRN, doprovod delegáta.  

Změna vyhrazena, uskutečnění pouze při naplnění vozu.

 

Odjezdová místa:   

  • v  7:30 hod. z parkoviště Lidl
  • v  7:45 hod. od staré radnice VOLYNĚ
  • v  8:00 hod. z náměstí ČKYNĚ
  • v  8:15 hod. z parkoviště LIDL VIMPERK  

       

Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o., pojištěna podle Zák. 159/99 Sb.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK