Bad Füssing a pštrosí farma, Německo, 12.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 26-108

Bad Füssing a pštrosí farma

Německo

Bad Füssing, Hotel starBad Füssing a pštrosí farma

Termín:

12.5.2018 - 12.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
720 Kč ()Odjezd z: Strakonice, při min. počtu 10 os. Blatná, Horažďovice

 - s příplatkem

Program:

dopoledne prohlídka pštrosí farmy s ochutnávkou místních produktů a možností nákupu masných výrobků, vajec a kosmetiky

odpoledne Největší areál EUROPA THERME Vám nabízí:

 120m proud - řeku  ● termální kryté bazény  ● léčivý bazén s koncentrací síry ● venkovní bazény  ● vodní děla  ● vodopády ● perličkové masáže  ● restauraci  ● místa k odpočinku  ● finské sauny (80-90°)  ● bylinnou parní lázeň (55°)  ● parní jeskyně (49°)

 

Odjezdová místa Ciao…   

  • 07:30 hod. Strakonice Lidl
  • 07:45 hod. od staré radnice VOLYNĚ
  • 08:00 hod. náměstí ČKYNĚ
  • 08:15 hod. parkoviště LIDL VIMPERK  

                     

CENA: 720,- Kč

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, platbu obratové daně v SRN, prohlídku pštrosí farmy s ochutnávkou pštrosího vaječného likéru a pštrosích uzenin, vstupné do areálu lázní EUROPA THERME na 5 hodin, pojištění léčebných výloh na cestu do zahraničí, drobné občerstvení cestou, doprovod německy a česky hovořícího delegáta. Změny vyhrazeny.

 

Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o., pojištěna podle Zák. 159/99 Sb.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je , IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK