Amsterdam s výletem do Zaanse Schans - Nizozemsko

Amsterdam s výletem do Zaanse Schans

Nizozemsko

, Hotel

FM


Amsterdam s výletem do Zaanse Schans

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 2 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis
Poznejte s námi Amsterdam, hlavní město Nizozemí. Bezpočet kanálů, malebné domy, nádherné mosty a světová muzea - to je duch Amsterdamu. Město, kde pěší dávají přednost cyklistům, město, které nadchne každého, bez rozdílu věku v každém ročním období.

Muzeum Van Gogh - nutná rezervace v CK minimálně 1 měsíc před odletem platba na místě cca 17 EUR

Fakultativní výlet Zaanse Schans - nutná rezervace v CK minimálně 1 měsíc před odletem cca 15 EUR
Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.
Doprava
Praha
Strava
Kontinentální snídaně.
Zájezd zahrnuje
3 ubytování se snídaní, leteckou přepravu Praha Amsterdam Praha, letištní taxy a poplatky, kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, transfer z/na hotel, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
Muzeum Van Gogh - nutná rezervace v CK minimálně 1 měsíc před odletem platba na místě cca 17 EUR, fakultativní výlet Zaanse Schans nutná rezervace v CK minimálně 1 měsíc před odletem cca 15 EUR, fakultativní služby, městskou dopravu, lodičky, vstupy, pobytové taxy cca 80 EUR, cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 80% maximálně 12500 Kč (140 CZK), odbavené zavazadlo o max.hmotnosti 20 kg (1200 CZK), jednolůžkový pokoj (2800 CZK), svoz Brno, Svitavy, Olomouc (500 CZK), svoz Pardubice, Hradec Králové (400 CZK), svoz Poděbrady (300 CZK)
Slevy
stálý klient (240 CZK)
Program
Den 1
Odlet z Prahy do Amsterdamu , transfer na hotel, ubytování. Odpoledne historické centrum města, náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, dům Anny Frankové, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

Den 2
Snídaně. Dopoledne se přesuneme do muzejní čtvrti - návštěva brusírny diamantů Coster Diamonds proslulá výbrusem diamantu Kooh-i-noor. Návštěva známé obrazárny Rijksmuseum s ojedinělou sbírkou nizozemského umění, variantně muzeum Van Gogha. Odpoledne procházka městem kolem radnice a Opery, možnost návštěvy Rembrandtova domu - jenž skýtá fascinující pohled do života nejslavnějšího amsterdamského umělce, čtvrť červených luceren. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

Den 3
Snídaně. Dopoledne fakultativní výlet do Zaanse Schans (cca 15 EUR), obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny, ukázky výroby dřeváků, turistické srdce kraje, variantně individuální volno ve městě - atmosféra uliček a domů na grachtech, posezení v některé z nábřežních kaváren, nákupy nebo návštěva dalších známých muzeí Amsterdamu. Odpoledne Amsterdam, společná procházka čtvrtí Jordaan - charakteristické úzké uličky a grachty. V podvečer fakultativní projížďka po amsterdamských kanálech. Individuálně večerní město.

Den 4
Snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.