Adventní Salzburg a romantický podvečer u zámku Hellbrunn, Rakousko, 2.12.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 18-106

Adventní Salzburg a romantický podvečer u zámku Hellbrunn

Rakousko

Salzburg/Salzburg, Hotel starAdventní Salzburg a romantický podvečer u zámku Hellbrunn

Termín:

2.12.2017 - 2.12.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
890 Kč ()Odjezd z: Strakonice, při min. počtu 10 os. Blatná, Horažďovice

 

ADVENTNÍ SALZBURG A ROMANTICKÝ PODVEČER U ZÁMKU HELLBRUNN

 

Termín: sobota 2. prosince 2017

 

Program:

Společná procházka Salzburgem s průvodcem. Navštívíme kromě jiného exteriréry zámku Mirabell - skvostné barokní zahrady Mirabellgarten, uvidíme rodný dům Christiana Dopplera, přes řeku Salzach se dostaneme do historického centra města k rodnému domu W. A. Mozarta a dále do pěší zóny k nejstarší kavárně ve mětě a k původnímu výrobci Mozartových kuliček :), k nejužšímu domu ve městě, k salzburgskému dómu, k arcibiskupství...

Individuální návštěva adventních trhů na náměstí Domplatz a Residenzplatz.

Přejezd k zámku Hellbrunn, kde se už 15 let konají vánoční trhy v romantickém prostředí zámeckého areálu. Na návštěvníky zde čeká pohádkový les z více než 400 stromečků, ozdobených 13.000 červených vánočních koulí a světelnými řetězy. Můžete se také projít jeskyněmi a kašnami. A možná na Vás čeká i malé překvapení. :)

Návrat v pozdních večerních hodinách, změna programu vyhrazena.

 

Odjezdová místa Ciao…   

  • 05:00 hod. parkoviště LIDL STRAKONICE
  • 05:15 hod. od staré radnice VOLYNĚ
  • 05:30 hod. náměstí ČKYNĚ
  • 05:45 hod. parkoviště LIDL VIMPERK  

                           

CENA: 890,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, průvodce, průvodce v Salzburgu, vstupné do areálu zámku Hellbrunn, pojištění cestovní kanceláře dle Zák. 159/199, doprovodné tiskové materiály, platbu daně pro průjezd SRN a Rakouskem, malé občerstvení během cesty.

Neobsahuje eventuální další vstupy a pojištění pro cesty do zahraničí - na přání zajistíme v naší kanceláři.

 

Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o., pojištěna podle Zák. 159/99 Sb.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK