Vyhledávání zájezdu
Adventní Berlín - Německo - Berlin-Brandenburg - Berlín

Adventní Berlín

Německo » Berlin-Brandenburg » Berlín

,Adventní Berlín

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Zájezd zahrnuje
* dopravu autobusem, * služby průvodce, , ODJEZDOVÁ MÍSTA: Kostelec nad Orlicí – Vamberk – Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Litomyšl – Vysoké Mýto – Chrudim NEBO Holice – Pardubice – Hradec Králové – Praha.
Zájezd nezahrnuje
* vstupné, * komplexní cestovní pojištění 30 Kč/dospělá osoba/den, 25 Kč/dítě do 12 let/den
Program
Den 1
Odjezd v nočních až časných ranních hodinách. Ráno příjezd do Berlína - okružní jízda a procházka historickým centrem - Braniborská brána, Berlínský Dóm (cca 7 €), Ostrov muzeí (cca 10 - 15 €), třída Unter den Linden s televizní věží (cca 20 €), Říšský sněm, Postupimské náměstí, Červená radnice.
Na adventních trzích můžete poznat dvě odlišné tváře německé metropole. Na jedné straně čtvrti s hypermoderní architekturou a přepychově vyzdobené hlavní třídy a náměstí, na druhé straně adventní trhy zcela v duchu tradic. V Berlíně naleznete na 50 různých vánočních trhů na nejrůznějších náměstích, bulvárech, nebo jen v uličkách města. Nostalgické bývají před budovou Opery, kulinářské se stánky umělců a řemeslníků z celého Německa i Čech na Gendarmenmarkt, sportovně a hudebně zaměřené na Potsdamer Platz a úplně klasické s Obřím kolem před Červenou radnicí.
Odjezd ve večerních hodinách. Návrat do ČR v nočních až časných ranních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.